О компании

ТОВ "Трембіта" - це старе підприємство міста Севастополя. Його директор і натхненник Могильницкий Віталій Георгійович в далекому 1995 року організував маленький магазин по продажу тканин для пошиття постільної білизни. І відтоді текстиль, як найважливіша прикраса будинку стала головною його справою. Сьогодні "Трембіта" одно з найбільших і успішних підприємств України з продажу тканин і текстилю - має представників в містах Криму, мережу власних магазинів і складів в Севастополі і Сімферополі, цех по пошиттю постільної білизни у Севастополі. Під виробника постільної білизни - фірму Трембіта спеціально розроблена ексклюзивна поліетиленова упаковка, яка зручна для оформлення подарунка і надійна для далеких перевезень. Постільну білизну фірми Трембіта завоювали популярність вже і за кордоном.

"Трембіта" є єдиним офіційним представником турецьких фірм "Міранда" і "Анисан" на Україні.

ТОВ "Трембіта" - дипломант щорічних міжнародних(XVII Міжнародній туристичній виставці "Крим. Курорти. Туризм - 2008", Крим, м. Ялта, готель "Ялта - Інтурист") і отечсвенных(Участь у виставці "Домашній текстиль. Інтер'єр" м. Київ.) спеціалізованих виставок, член Севастопольської торгово-промислової палати.

ТОВ "Трембіта" бере активну участь у виставках України, Криму, у благодійних програмах. Підприємство Трембіта займається продажем тканин і домашнього текстилю українських, російських, білоруських і зарубіжних виробників( Туреччина, Китай). ТОВ Трембіта - дипломант щорічних міжнародних і вітчизняних виставок текстилю і тканин, член Севастопольської торгово-промислової палати, працює на ринку України з 1995 року.
 
Багато років "Трембіта" допомагає Севастопольському Будинку малятка. Веселі дитячі постільні комплекти, матрацики, м'які пухнасті махрові рушники - завжди радісні подарунки для малюків.

Сміливо можна сказати, що ця незвичайна людина Віталій Георгійович Могильницкий створив Імперію, але Імперію добру, домашню, для радісного життя людей. На наших складах завжди в наявності великий асортимент текстилю, тканин і махрових виробів, дизайни постійно оновлюються.

Товари, які пропонує Трембіта принесуть у Ваше життя затишок і домашнє тепло, наповнять Ваш будинок святом і комфортом?

 
 
 

Виды деятельности

В данном разделе нет информации

 

Контакты

ООО "Трембита"
(основной офис)

99022, Украина, АР Крым, Севастополь, ул. Горпищенко, 15, дом
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create